hifa
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

هر آنچه بايد در مورد ورزش پيلاتس بدانيد
پيلاتس چيست و چه اصولي دارد؟ورزش پيلاتس

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۴:۲۰ ] [ admin ]

 

پايان يافتن ماه مبارك رمضان براي بندگان متديني كه خالصانه و عاشقانه، در اين ماه مبارك روزه گرفته‌اند، در بردارنده حس شادي و رضايت و سربلند بيرون آمدن از آزمون الهي و سر سفره ميهماني خداوند نشستن است.  

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۴۰:۱۴ ] [ admin ]

اگر علاقمند به طالع بيني باشيد، حتما انواع آن را مي شناسيد. خيلي ها به اين مسئله به چشم سرگرمي نگاه مي كنند، اما نتايج برخي از پژوهش ها از تاثير ماه تولد بر سلامت فرد و حتي بيماري هاي احتمالي آنها خبر مي دهد. به همين دليل به نظر مي رسد مسئله ي ماه تولد روي كاركرد اعضاي بدن تاثير دارد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۰:۳۸ ] [ admin ]


مراقبت از سمعك شما
عمر سمعك هاي شما بسيار طولاني تر خواهد شد اگر مراقبت خوبي از آنها داشته باشيد. برخي از راهنمايي ها بايد به خاطر داشته باشيد:
سمعك ها را از گرما، رطوبت، محصولات مراقبت از مو، كودكان و حيوانات خانگي دور نگه داريد.
آنها را مرتب پاك كنيد.
هنگامي كه از سمعك ها استفاده نمي كنيد، آن را خاموش كنيد.
بلافاصله باتري هاي مرطوب را عوض كنيد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۲۷:۱۳ ] [ admin ]

همه چيز درباره ورزش پيلاتس و فوايد آن

ورزش پيلاتس براي بهبود سلامت عمومي و تندستي مناسب است و ورزش پيلاتس مي تواند به كاهش وزن، كمر درد و ساخت ماهيچه هاي قوي كمك شاياني كند.
هر آنچه بايد در مورد ورزش پيلاتس بدانيد
پيلاتس چيست و چه اصولي دارد؟ورزش پيلاتس

پيلاتس به وسيله ژوزف پيلاتس، متولد آلماني ، انجام شد كه معتقد بود سلامت جسمي و ذهني ارتباط نزديكي به هم دارند . روش او تحت تاثير شكل هاي غربي ورزش، از جمله ژيمناستيك، بوكس و كشتي فرنگي بود. ورزش پيلاتس، بدن را با تاكيد خاص بر قدرت مركزي براي بهبود سلامت عمومي و تندرستي ، تقويت مي كند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۵۲:۰۵ ] [ admin ]

                                                كدام يك از ورزش هاي هوازي سريعتر چربي ها را ذوب مي كند؟ 

از دست دادن چربي زياد بدن و رسيدن به اندام ايده آل نياز به ورزش هاي هوازي دارد. طيف وسيعي از ورزش هاي هوازي وجود دارد كه مي تواند براي كساني كه مي خواهند چربي از دست بدهند و عضله به دست آورند، كافي باشد.

ورزش هاي هوازي

اما سوال اين است كه كدام يك از ورزش هاي هوازي براي ما بهترين است؟ آيا راهي مناسب براي از بين بردن چربي هايي كه اطراف قلب و عروق هستند، وجود دارد؟ ورزش هاي هوازي به خاطر طبيعتشان، چربي را به عنوان منبع سوخت اوليه قرار مي دهند و كربوهيدرات و پروتئين به ميزان كمتري مورد مصرف قرار مي گيرد. بنابراين واضح است كه براي از دست دادن چربي نياز به انجام برخي از ورزش هاي هوازي داريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۴۳:۱۸ ] [ admin ]

                    

آمادگي جسماني يعني داشتن قلب، عروق خوني، ريه و عضلات سالمي كه فرد بتواند به بهترين نحو، كارها و وظايف محوله اش را انجام داده و با شور و نشاط در فعاليتهاي ورزشي و تفريحات سالم شركت كند. بايد توجه داشت اين تعريف شامل عامه مردم مي شود. اما زماني كه صحبت از بخش ورزشي و ورزشكار در ميان باشد،عواملي چون تغذيه مناسب و كافي، نوع كار، ميزان استراحت، نداشتن اضطراب و فشارهاي عصبي بسيار با اهميت بوده و نمي توان نقش آنها را در برنامه يك ورزشكار ناديده انگاشت.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۱۹:۲۳ ] [ admin ]

                      

آشنايي با تنيس و قوانين بازي آن

تنيس ابتدا در بريتانيا و بيشتر ميان اشراف‌زادگان رايج شد. در برخي از كشورها به آن تنيس ميداني مي‌گويند تا از ورزش ديگري به نام تنيس شاهي كه در سالن و در زميني با ابعاد متفاوت بازي مي‌شود و همچنين تنيس روي ميز (پينگ پنگ) متمايز گردد. در ورزش تنيس بدون توجه به سطح مهارتي افراد، تمام بازيكنان تنيس نيازمند ابزار يكساني براي بازي خود هستند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۱۳:۰۸ ] [ admin ]

هندبال چيست تا تاريخچه ي هندبال
هندبال ورزشي گروهي است كه دو تيم شركت كننده در آن، هر كدام داراي هفت بازيكن هستند، از اين هفت بازيكن يك نفر به عنوان دروازه بان جلوي دروازه ميايستد. در ورزش هندبال بازيكنان براي كسب امتياز بايد توپ را درون دروازه حريف جاي دهند. در اين ورزش از دست براي پاس دادن و شوت كردن استفاده ميشود.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۱۳:۳۵ ] [ admin ]

بسكتبال ورزشي تيمي مي باشد كه شناخته شده با اسم پايه گذار آن دكتر ناي اسميت مي باشد.

ورزش بسكتبال
بسكتبال ورزشي است كه در آن دو تيم شش نفره با هم رقابت مي كنند و همه آن ها موظف هستند كه توپ را فقط با دست خود لمس كنند . در اين ورزش دوازده بازيكن (كه هر تيم شش بازيكن دارد) و 2 داور كه يكي به عنوان داور اول و ديگري داور دوم است تشكيل اين بازي را مي دهند . 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۴۹:۳۱ ] [ admin ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By tinblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب